ქეთევან ციხელაშვილი: „ხმა მივეცი ქალაქის განვითარებას, კიდევ უფრო მეტ პროგრესს ჩვენთვის და ჩვენი შვილებისთვის“ 21.10.2017 შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებზე საკუთარი არჩევანი თბილისში, საბურთალოს მე-3 ოლქის მე-16 უბანზე დააფიქსირა. ქეთევან ციხელაშვილის განცხადებით, მან ხმა მისცა ქალაქის განვითარებასა და კიდევ უფრო მეტ პროგრესს.
„ყველას გვინდა რომ გვქონდეს თანამედროვე, ევროპული ტიპის დედაქალაქი განვითარებული ინფრაქსტრუქტურით და უფრო მეტი გამწვანებული ზონებით, სადაც ჩვენს შვილებთან ერთად ვიცხოვრებთ თავისუფლად, ღირსეულად და ხალისით“, აღნიშნა სახელმწიფო მინისტრმა

Кетеван Цихелашвили: «Я проголосовала за развитие города, за больший прогресс для нас и наших детей»
21 October 2017
Государственный министр Грузии по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили на выборах в местные органы самоуправления зафиксировала свой выбор на 16-м избирательном участке 3-го округа в Сабурталинском районе Тбилиси. По заявлению Кетеван Цихелашвили, она проголосовала за развитие города и за больший прогресс. «Все мы хотим, чтобы у нас была современная, европейского типа Столица с развитой инфраструктурой и зелеными зонами, где мы сможем жить с нашими детьми свободно, радостно, достойно», - отметила Государственный министр.