სასტუმრო „რედისონ ბლუ ივერიაში“ 25 მაისს შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა სახელმწიფო უწყებათაშორისი კომისიის გაფართოებული სხდომა გამართა.
სხდომაზე სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა და სახელმწიფო უწყებათაშორისმა კომისიამ საქართველოს სახალხო დამცველის აპარატთან არსებულ ეროვნულ უმცირესობათა საბჭოს „სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015 წლის სამოქმედო გეგმის“ შესრულების ანგარიში წარუდგინეს.
ღონისძიება შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ ქეთევან ციხელაშვილმა გახსნა.

On May 25 Office of the State Minister for Reconciliation and Civic Equality conducted extended session of the State Interagency Commission at “Radisson Blue Iveria” Hotel.
At the session the State Minister’s Office and State Interagency Commission presented the implementation report of the “State Strategy on Civic Equality and Integration and 2015 Action Plan” before the National Minority Council under the Office of the Public Defender of Georgia.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili, the First Deputy State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality opened the session.