ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი…
შერიგებისა და მოსაქლაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ოფიციალური მიღება გამართა.
12-11-2015
ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი კვირეულის ფარგლებში თელავში შეხვედრა-ლექცია გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილმა ბერლინის საგარეო პოლიტიკის…
11-11-2015
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ ქეთევან ციხელაშვილმა ბერლინის საგარეო პოლიტიკის მეხუთე ფორუმში მიიღო მონაწილეობა, რომელიც 9-10 ნოემბერს გაიმართა.
პაატა ზაქარეიშვილი ევროპის საბჭოს ადამიანის…
10-11-2015
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ევროპის საბჭოს ადამიანის უფლებათა კომისარს ნილს მუჟნიეკსის შეხვდა. პაატა ზაქარეიშვილმა ევროსაბჭოს კომისარს ოკუპირებულ ტერიტორიებზე ადამიანის უფლებეთა კუთხით არსებული მდგომარეობის შესახებ მიაწოდა ინფორმაცია.
პაატა ზაქარეიშვილი ეთნიკური უმცირესობების…
09-11-2015
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი პაატა ზაქარეიშვილი ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენელ სტუდენტებს შეხვდა. შეხვედრა ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი კვირეულის ფარგლებში გაიმართა.
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი კვირეული მიმდინარეობს.
პაატა ზაქარეიშვილი - დავაფიქსირე ფედერაციული…
06-11-2015
"პარლამენტში საკომიტეტო მოსმენაზე ფედერაციული მოდელის განხილვისთვის მზაობის შესახებ განვაცხადე, რაც ნიშნავს იმას, რომ ამ თემაზე მოლაპარაკებები ამჟამად არ მიმდინარეობს"

Reception Dedicated to the International…
Office of the State Minister for Reconciliation and Civic Equality hosted an official reception, dedicated to the International Day for Tolerance. State Minister Mr. Paata Zakareishvili opened the reception.
Lecture in Frames of the Week Dedicated…
12-11-2015
In frames of the week dedicated to the International Day for Tolerance, Mr. Levan Lortkipanidze, political analyst, gave a lecture on the topic “Civic Integration and Tolerance in Georgia” to students and senior pupils of Iakob Gogebashvili State University of Telavi, including the representatives of ethnic minorities.
11-11-2015
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili took part into the 5th Foreign Policy Forum in Berlin, arranged on 9-10 November.
Mr. Paata Zakareishvili Met with the Commissioner…
10-11-2015
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality has met with the Commissioner for Human Rights of the Council of Europe Mr. Nils Muižnieks.
Mr. Paata Zakareishvili Met with Ethnic…
09-11-2015
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Paata Zakareishvili has met with the students, representing ethnic minorities. The meeting took place in frames of the week dedicated to the International Day for Tolerance.
A Week Dedicated to the International Day…
The State Minister’s Office for Reconciliation and Civic Equality is due to open a week dedicated to the International Day for Tolerance. The opening ceremony will start with the meeting of the State Minister with students.
Mr. Paata Zakareishvili: I Expressed Readiness…
06-11-2015
“I have declared about the readiness to discuss the model of Federal Government during the committee hearing at the Parliament, which means that currently there are no negotiations on this topic,”