ქეთევან ციხელაშვილი ხურვალეთის ხანდაზმულთა…
სახელმწიფო მინისტრი მოხუცების მდგომარეობით დაინტერესდა, მათ დამდეგი დღესასწაულები მიულოცა და საახალწლო საჩუქრები გადასცა
გამყოფ ხაზებთან მცხოვრები მოსახლეობის ზამთრის…
26-12-2017
გადაწყვეტილება გამყოფი ხაზების მიმდებარე სოფლების მოსახლეობის საჭიროებებზე რეაგირების სამთავრობო კომისიის სხდომაზე მიიღეს
ქეთევან ციხელაშვილი სვეტლანა ქეცბას გარდაცვალების…
ქეთევან ციხელაშვილი სვეტლანა ქეცბას დაკრძალვას დაესწრო
სოხუმის ციხიდან გიორგი ლუკავა გათავისუფლდა
„ძალიან მიხარია, რომ თითქმის შვიდწლიანი პატიმრობის შემდეგ გიორგი ლუკავა თავისუფალია და ახალ წელს საკუთარ ოჯახში - მეუღლესა და შვილებთან ერთად შეხვდება" - ქეთევან ციხელაშვილი
ქეთევან ციხელაშვილი პატრიარქის აღსაყდრების…
25-12-2017
სვეტიცხოვლის ტაძარში სადღესასწაულო ლიტურგიას მრევლთან ერთად ბერ-მონაზვნები, სასულიერო პირები, პრემიერ-მინისტრი, პრეზიდენტი და მთავრობის წევრები ესწრებოდნენ.
ლაშა დარსალია: „ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენლებს…
ლაშა დარსალია ეთნიკურ უმცირესობათა ჩართულობის მიზნით შექმნილი საზოგადოებრივ-საკონსულტაციო საბჭოს სხდომაზე სიტყვით გამოვიდა.
ქეთევან ციხელაშვილმა საქართველოს მოქალაქეებს,…
„საქართველოში ადამიანებს აქვთ აღმსარებლობის თავისუფლება. აქ სხვადასხვა რელიგიის წარმომადგენლები მშვიდობიანად თანაცხოვრობენ"
ქეთევან ციხელაშვილი: „სახელმწიფო ენის ცოდნა…
22-12-2017
სახელმწიფო მინისტრიშერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის 2017 წლის შემაჯამებელ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოვიდა.
ლაშა დარსალია გაეროს ბავშვთა ფონდის წარმომადგენელს…
21-12-2017
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრაზე ლაილა გადიმ სახელმწიფო მინისტრის მოადგილეს ოკუპირებული ტერიტორიებისა და ეთნიკური უმცირესობების კუთხით UNISEF-ში მიმდინარე პროექტები გააცნო
ქეთევან ციხელაშვილი: „ქვეყნის გამთლიანების…
ქეთევან ციხელაშვილმა ოკუპირებულ ტერიტორიებთან დაკავშირებით ახალ ინიციატივებზე ისაუბრა
ქეთევან ციხელაშვილი: გამყოფი ხაზის მიმდებარე…
20-12-2017
"ეს ადამიანები მართლაც გმირულად და მოთმინებით უმკლავდებიან ყოველდღიურ გამოწვევებსა და პროვოკაციებს მავთულხლართების პირისპირ" - ქეთევან ციხელაშვილი

Кетеван Цихелашвили посетила Дом престарелых…
Государственный министр поинтересовалась состоянием пожилых людей, поздравила их с наступающими праздниками и передала им новогодние подарки
Расходы на отопление населения проживающего…
26-12-2017
Соответствующее решение было принято на заседании Правительственной комиссии по реагированию на нужды населения сел, расположенных вблизи разделительной линии.
Кетеван Цихелашвили выражает соболезнование…
Кетеван Цихелашвили присутствовала на похоронах Светланы Кецба
Георгий Лукава освобожден из тюрьмы Сухуми…
"Я очень рада, что после почти семилетнего заключения, Георгий Лукава освобожден и встретит новый год в своей семье – вместе с супругой и детьми" - Кетеван Цихелашвили
Кетеван Цихелашвили приняла участие в торжественной…
25-12-2017
В соборе Светицховели на праздничной литургии присутствовали прихожане, монахи, священнослужители, Премьер-министр Грузии, Президент Грузии и члены Правительства.
Лаша Дарсалия: "Представители этнических…
Лаша Дарсалия выступил на заседании общественно-консультативного совета, который был создан с целью вовлечения этнических меньшинств
Кетеван Цихелашвили поздравила с Рождеством…
"У населения Грузии есть свобода вероисповедания. Здесь представители разных религий проживают мирно"
Кетеван Цихелашвили: "Знание государственного…
22-12-2017
Государственный министр Грузии по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили выступила на итоговом мероприятии 2017 года Школы государственного администрирования имени Зураба Жвания.
Лаша Дарсалия встретился с представителем…
21-12-2017
Лаша Дарсалия проинформировал представителя фонда о деятельности Аппарата и ознакомил с ситуацией населения, вблизи разделительной линии.
Кетеван Цихелашвили: "Наше видение по объединению…
Кетеван Цихелашвили представила и обсудила новые инициативы в отношении оккупированных территорий
Кетеван Цихелашвили: “Население сёл вблизи…
20-12-2017
"Эти люди действительно героически и терпеливо переносят ежедневные вызовы и провокации находясь вблизи от ограждений" - Кетеван Цихелашвили