ქეთევან ციხელაშვილი ხურვალეთის ხანდაზმულთა…
სახელმწიფო მინისტრი მოხუცების მდგომარეობით დაინტერესდა, მათ დამდეგი დღესასწაულები მიულოცა და საახალწლო საჩუქრები გადასცა
გამყოფ ხაზებთან მცხოვრები მოსახლეობის ზამთრის…
26-12-2017
გადაწყვეტილება გამყოფი ხაზების მიმდებარე სოფლების მოსახლეობის საჭიროებებზე რეაგირების სამთავრობო კომისიის სხდომაზე მიიღეს
ქეთევან ციხელაშვილი სვეტლანა ქეცბას გარდაცვალების…
ქეთევან ციხელაშვილი სვეტლანა ქეცბას დაკრძალვას დაესწრო
სოხუმის ციხიდან გიორგი ლუკავა გათავისუფლდა
„ძალიან მიხარია, რომ თითქმის შვიდწლიანი პატიმრობის შემდეგ გიორგი ლუკავა თავისუფალია და ახალ წელს საკუთარ ოჯახში - მეუღლესა და შვილებთან ერთად შეხვდება" - ქეთევან ციხელაშვილი
ქეთევან ციხელაშვილი პატრიარქის აღსაყდრების…
25-12-2017
სვეტიცხოვლის ტაძარში სადღესასწაულო ლიტურგიას მრევლთან ერთად ბერ-მონაზვნები, სასულიერო პირები, პრემიერ-მინისტრი, პრეზიდენტი და მთავრობის წევრები ესწრებოდნენ.
ლაშა დარსალია: „ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენლებს…
ლაშა დარსალია ეთნიკურ უმცირესობათა ჩართულობის მიზნით შექმნილი საზოგადოებრივ-საკონსულტაციო საბჭოს სხდომაზე სიტყვით გამოვიდა.
ქეთევან ციხელაშვილმა საქართველოს მოქალაქეებს,…
„საქართველოში ადამიანებს აქვთ აღმსარებლობის თავისუფლება. აქ სხვადასხვა რელიგიის წარმომადგენლები მშვიდობიანად თანაცხოვრობენ"
ქეთევან ციხელაშვილი: „სახელმწიფო ენის ცოდნა…
22-12-2017
სახელმწიფო მინისტრიშერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ზურაბ ჟვანიას სახელობის სახელმწიფო ადმინისტრირების სკოლის 2017 წლის შემაჯამებელ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოვიდა.
ლაშა დარსალია გაეროს ბავშვთა ფონდის წარმომადგენელს…
21-12-2017
გაცნობითი ხასიათის შეხვედრაზე ლაილა გადიმ სახელმწიფო მინისტრის მოადგილეს ოკუპირებული ტერიტორიებისა და ეთნიკური უმცირესობების კუთხით UNISEF-ში მიმდინარე პროექტები გააცნო
ქეთევან ციხელაშვილი: „ქვეყნის გამთლიანების…
ქეთევან ციხელაშვილმა ოკუპირებულ ტერიტორიებთან დაკავშირებით ახალ ინიციატივებზე ისაუბრა
ქეთევან ციხელაშვილი: გამყოფი ხაზის მიმდებარე…
20-12-2017
"ეს ადამიანები მართლაც გმირულად და მოთმინებით უმკლავდებიან ყოველდღიურ გამოწვევებსა და პროვოკაციებს მავთულხლართების პირისპირ" - ქეთევან ციხელაშვილი

Ketevan Tsikhelashvili visited the shelter…
The State Minister was interested in the conditions of the elderly, congratulated them on the upcoming holidays and presented them with New Year gifts
Giorgi Lukava released from Sokhumi prison…
26-12-2017
"I am glad that after almost seven years of imprisonment Giorgi Lukava is free and he will meet this New Year with family, wife and children" - Ketevan Tsikhelashvili
Ketevan Tsikhelashvili congratulated the…
25-12-2017
"People in Georgia have freedom of religion. In our country the representatives of different religions live peacefully."
The 83rd IPRM meeting took place in Ergneti…
19-12-2017
Participants discussed the impact of the installation of new fences
Lasha Darsalia paid a working visit to the…
18-12-2017
Lasha Darsalia participated in the meeting of the U.S.-Georgia Strategic Partnership Commission Working Group
The State Minister informed the Ambassador about the activities of the Office
13-12-2017
Ketevan Tsikhelashvili met with the Ambassador of Japan in Georgia
Ketevan Tsikhelashvili: The aim of Georgia…
11-12-2017
The State minister of Georgia for Reconciliation and Civic equality Ketevan Tsikhelashvili delivered a speech at the joint conference of the Georgian Government and the Eastern Partnership Civil Society Forum Georgian National Platform "Georgia-EU Association Associations".
Lasha Darsalia: Young people should overcome…
08-12-2017
The Office of the Minister of the Autonomous Republic of Abkhazia organized the Conference on confidence building and reconciliation issues. The aim of the meeting was to increase the role of youth in the political and cultural life and engage in the peace process.
Lasha Darsalia: "The situation in terms…
05-12-2017
Mr. Lasha Darsalia delivered a speech at the conference held on the mandate of the interdepartmental commission, working on the issues of gender equality, women and domestic violence.
The 51st IPRM meeting takes place in Gali
29-11-2017
The extradition of Rashid Kandhi-Oghli, who was accused for killing of Giga Otkhozoria in the village of Khurcha on May, 19, 2016, remains one of the main topics.