ქეთევან ციხელაშვილმა 2016 წლის მუშაობა შეაჯამა
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილმა 2016 წლის მუშაობა შეაჯამა.
სახელმწიფო მინისტრის საშობაო მილოცვა
24-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს ყველა მოქალაქეს, ვინც 25 დეკემბერს მაცხოვრის შობას აღნიშნავს, დღესასწაულს ულოცავს.
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში მცხოვრებ ებრაელებს ხანუქას დღესასწაულს ულოცავს.
23-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ მონაწილეობა მიიღო ა(ა)იპ „მშვიდობისა და რეინტეგრაციის რეგიონალური ქსელის“ ორგანიზებით გამართულ კონფერენციაში - „სამხრეთ კავკასიაში მიმდინარე სამშვიდობო პროცესები - არსებული ვითარება და გამოწვევები.“
ქეთევან ციხელაშვილმა სოფელ აბანოში რეაბილიტირებული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა ქარელის მუნიციპალიტეტის სოფელ აბანოში რეაბილიტირებული საბავშვო ბაღის გახსნაში მიიღო მონაწილეობა.
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა 19 დეკემბერს ბერლინში მომხდარ ტერაქტთან დაკავშირებით გერმანიის საელჩოში გახსნილ სამძიმრის წიგნში ჩანაწერი გააკეთა.

Ketevan Tsikhelashvili summed up 2016 work…
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili summed up 2016 work.
Christmas Wishes by State Minister
24-12-2016
State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality congratulates Christmas to the citizens of Georgia who celebrate Christmas on December 25.
State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili congratulates the Jews of Georgia on Hanukah.
First Deputy State Minister of Georgia for…
23-12-2016
Frist Deputy State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mr. Petre Kankava participated into the conference “Peace-building Processes in South Caucasus – Current Developments and Challenges, organized by the NGO Regional Network for Peace and Reintegration.
State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili took part into the opening of renovated kindergarten in village Abano.
State Minister for Reconciliation and Civic…
State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili made a record to the book of condolences at the Embassy of Germany on terror attack on December 19.