პეტრე კანკავამ საქართველო-აშშ სტრატეგიული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა პროგრამის „ვისწავლოთ ქართული” საზეიმო დახურვის ცერემონიაში მიიღო მონაწილეობა.
გამყოფი ხაზის მიმდებარე სოფლებში მცხოვრები…
15-12-2016
გამყოფი ხაზის მიმდებარე სოფლებში მცხოვრები სტუდენტების სწავლის სახელმწიფო ბიუჯეტიდან დაფინანსება წელსაც გაგრძელდება. შესაბამისი განკარგულება საქართველოს მთავრობამ გამოსცა.
ქეთევან ციხელაშვილმა „თსუ ახალგაზრდულ ცენტრში“…
12-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა „თსუ ახალგაზრდულ ცენტრში“ გამართულ შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა. შეხვედრაზე ცენტრის ერთი წლის მუშაობა შეაჯამეს.
ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს მოსახლეობას…
10-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს მოსახლეობას ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო დღეს ულოცავს.
შეხვედრა სოფელ კასრისწყალის სკოლის მოსწავლეებთან…
09-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ კასრისწყალის საჯარო სკოლის მოსწავლეებთან შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილი იანოშ ჰერმანს შეხვდა
07-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში ევროკავშირის წარმომადგენლობის ხელმძღვანელს, ელჩ იანოშ ჰერმანს შეხვდა.
ბრიუსელში საქართველოში არსებული კონფლიქტების…
02-12-2016
ბრიუსელში გამართულ საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების საბჭოს სხდომაზე საქართველოში არსებული კონფლიქტების მოგვარება და ტერიტორიული მთლიანობა ერთ-ერთი მთავარი თემა იყო.

Петрэ Канкава принял участие в работе рабочей…
Первый заместитель государственного министра по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии принял участие в работе рабочей группы по вопросам отношений между людьми и культурного обмена Комиссии Хартии стратегического партнерства Грузия-США.
Кетеван Цихелашвили приняла участие в церемонии…
17-12-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили приняла участие в церемонии праздничного закрытия программы «Изучим грузинский язык».
15-12-2016
Финансирование обучения студентов из сел вблизи разделительной линии из средств государственного бюджета продолжится и в будущем году. Соответствующий указ издан правительством Грузии.
Кетеван Цихелашвили приняла участие во встрече,…
12-12-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили приняла участие во встрече, состоявшейся в «Молодежном центре ТГУ». На встрече были подытожены годичные результаты работы центра.
Кетеван Цихелашвили поздравила население…
10-12-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили поздравила население Грузии с международным днем защиты прав человека.
Встреча с учащимися школы села Касрисцкали…
09-12-2016
Аппаратом государственного министра организована встреча с учащимися школы села Касрисцкали Ахметского муниципалитета.
Кетеван Цихелашвили заслушали на комитетском…
07-12-2016
В Брюсселе обсудили тему конфликтов в Грузии…
02-12-2016
На состоявшемся в Брюсселе заседании Совета по ассоциации Евросоюз-Грузия главными темами обсуждения были урегулирование конфликтов в Грузии и территориальная целостность страны.