პეტრე კანკავამ საქართველო-აშშ სტრატეგიული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა პროგრამის „ვისწავლოთ ქართული” საზეიმო დახურვის ცერემონიაში მიიღო მონაწილეობა.
გამყოფი ხაზის მიმდებარე სოფლებში მცხოვრები…
15-12-2016
გამყოფი ხაზის მიმდებარე სოფლებში მცხოვრები სტუდენტების სწავლის სახელმწიფო ბიუჯეტიდან დაფინანსება წელსაც გაგრძელდება. შესაბამისი განკარგულება საქართველოს მთავრობამ გამოსცა.
ქეთევან ციხელაშვილმა „თსუ ახალგაზრდულ ცენტრში“…
12-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა „თსუ ახალგაზრდულ ცენტრში“ გამართულ შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა. შეხვედრაზე ცენტრის ერთი წლის მუშაობა შეაჯამეს.
ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს მოსახლეობას…
10-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს მოსახლეობას ადამიანის უფლებათა დაცვის საერთაშორისო დღეს ულოცავს.
შეხვედრა სოფელ კასრისწყალის სკოლის მოსწავლეებთან…
09-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, ახმეტის მუნიციპალიტეტის სოფელ კასრისწყალის საჯარო სკოლის მოსწავლეებთან შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილი იანოშ ჰერმანს შეხვდა
07-12-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში ევროკავშირის წარმომადგენლობის ხელმძღვანელს, ელჩ იანოშ ჰერმანს შეხვდა.
ბრიუსელში საქართველოში არსებული კონფლიქტების…
02-12-2016
ბრიუსელში გამართულ საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების საბჭოს სხდომაზე საქართველოში არსებული კონფლიქტების მოგვარება და ტერიტორიული მთლიანობა ერთ-ერთი მთავარი თემა იყო.

Petre Kankava took part in the meeting of…
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili participated in the closing ceremony of the program “Lets Learn Georgian”. The ceremony was held in the Tbilisi State University. Successful trainees and teachers of the project received special certificates to participating in the project. Besides, the film and the photo-video footage of the training process was presented.
The funding of students, who live along…
15-12-2016
The funding of students, who live along the dividing line, will continue this year. The corresponding order is already issued by the Government.
Ketevan Tsikhelashvili participated in the…
12-12-2016
The State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili took part in the meeting in “TSU Youth Center” meeting. The Participants summed up the results of one year work.
Ketevan Tsikhelashvili congratulated the…
10-12-2016
The State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili congratulated the population with the International Day of Human Rights.
Meeting with the first-graders of Tivi,…
09-12-2016
Office of the State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality organized a meeting with the first-graders of Tivi, Chantliskhuri and Saruso villages, Kvareli Municipality.
Ketevan Tsikhelashvili met with Janos Herman…
07-12-2016
The State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with the Ambassador of the European Union to Georgia Janos Herman
The Issue of Conflicts in Georgia Discussed…
02-12-2016
Settlement of the conflicts in Georgia and its territorial integrity were one of the main topics discussed at Georgia-EU Association Council Session in Brussels.