ქეთევან ციხელაშვილი - მზად ვართ იმისთვის,…
სახელმწიფო მინისტრის ინტერვიუ ახალი ამბების სააგენტო "ინტერპრესნიუსს". ქეთევან ციხელაშვილი - მზად ვართ იმისთვის, რომ კიდევ უფრო მეტი ნაბიჯი გადავდგათ ხიდების ასაშენებლად და ომით დაშორიშორებული საზოგადოებების შესარიგებლად ინტერვიუ შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრ ქეთევან ციხელაშვილთან.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში „ნატოსა…
28-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა კონფერენციაში „ნატოსა და პარტნიორი ქვეყნების გამოცდილების გაზიარება - საინფორმაციო ომის საპასუხოდ“ მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში UNDP-სა…
27-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში გაეროს განვითარების პროგრამისა (UNDP) და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) წარმომადგენლებს შეხვდა. ქეთევან ციხელაშვილმა ნილ სკოტთან და ლეილა ომარ გადისთან ორმხრივი თანამშრომლობის საკითხები განიხილა.
ქეთევან ციხელაშვილმა გმირთა მემორიალი გვირგვინით…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა სოხუმის დაცემის დღესთან დაკავშირებით გმირთა მემორიალი გვირგვინით შეამკო. ქეთევან ციხელაშვილმა დაღუპულთა ხსოვნას პატივი საქართველოს პრემიერ-მინისტრთან და მთავრობის წევრებთან ერთად მიაგო.
ქეთევან ციხელაშვილი ჩალოკა ბეიანის შეხვდა
26-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი იძულებით გადაადგილებულ პირთა საკითხებში გაეროს სპეციალურ მომხსენებლს ჩალოკა ბეიანის შეხვდა. შეხვედრაში ასევე მონაწილეობდა სამხრეთ კავკასიაში გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისარიატის დელეგაცია.
ქეთევან ციხელაშვილი მიხაელ ლინჰარტს შეხვდა
22-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ავსტრიის რესპუბლიკის ევროპის, ინტეგრაციისა და საგარეო საქმეთა ფედერალური სამინისტროს გენერალური მდივანს მიხაელ ლინჰარტს, ავსტრიის რესპუბლიკის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს საქართველოში არად ბენკოს და საგარეო საქმეთა სამინისტროს დელეგაციას შეხვდა.
პანკისის ხეობაში უწყებათაშორისი კომისიის…
21-09-2016
პანკისის ხეობაში, სოფელ ჯოყოლოში სახელმწიფო უწყებათაშორისი კომისიის სხდომა გაიმართა. სხდომას შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ხელმძღვანელობდა.

The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with the representatives of UNDP and UNICEF in Georgia. Mrs. Ketevan Tsikhelashvili discussed the issues of mutual cooperation with Mr. Niels Scott and Ms. Laila Omar Gad.
27-09-2016
On the occasion of the Fall of Sokhumi the State Minister for Reconciliation and Civic Equality has honored the Memorial of Heroes with flower bouquet. Mrs. Ketevan Tsikhelashvili has paid a tribute to the memory of the dead together with the Prime Minister of Georgia and the members of the Government.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Met with Dr.…
26-09-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with UN Special Rapporteur on the Human Rights of Internally Displaced Persons Dr. Chaloka Beyani. The Delegation of the UNHCR Representation in South Caucasus also took part into the meeting.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Met with Mr.…
22-09-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with the Secretary General of the Austrian Ministry of European and International Affairs Mr. Michael Linhart, the Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Republic of Austria to Georgia Mr. Arad Benkö and the Delegation of the Foreign Ministry.
Field Session of Interagency Commission…
21-09-2016
The State Interagency Commission held its field session in Pankisi Gorge, chaired by the State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili.