ქეთევან ციხელაშვილი - მზად ვართ იმისთვის,…
სახელმწიფო მინისტრის ინტერვიუ ახალი ამბების სააგენტო "ინტერპრესნიუსს". ქეთევან ციხელაშვილი - მზად ვართ იმისთვის, რომ კიდევ უფრო მეტი ნაბიჯი გადავდგათ ხიდების ასაშენებლად და ომით დაშორიშორებული საზოგადოებების შესარიგებლად ინტერვიუ შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრ ქეთევან ციხელაშვილთან.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში „ნატოსა…
28-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა კონფერენციაში „ნატოსა და პარტნიორი ქვეყნების გამოცდილების გაზიარება - საინფორმაციო ომის საპასუხოდ“ მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში UNDP-სა…
27-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოში გაეროს განვითარების პროგრამისა (UNDP) და გაეროს ბავშვთა ფონდის (UNICEF) წარმომადგენლებს შეხვდა. ქეთევან ციხელაშვილმა ნილ სკოტთან და ლეილა ომარ გადისთან ორმხრივი თანამშრომლობის საკითხები განიხილა.
ქეთევან ციხელაშვილმა გმირთა მემორიალი გვირგვინით…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა სოხუმის დაცემის დღესთან დაკავშირებით გმირთა მემორიალი გვირგვინით შეამკო. ქეთევან ციხელაშვილმა დაღუპულთა ხსოვნას პატივი საქართველოს პრემიერ-მინისტრთან და მთავრობის წევრებთან ერთად მიაგო.
ქეთევან ციხელაშვილი ჩალოკა ბეიანის შეხვდა
26-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი იძულებით გადაადგილებულ პირთა საკითხებში გაეროს სპეციალურ მომხსენებლს ჩალოკა ბეიანის შეხვდა. შეხვედრაში ასევე მონაწილეობდა სამხრეთ კავკასიაში გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისარიატის დელეგაცია.
ქეთევან ციხელაშვილი მიხაელ ლინჰარტს შეხვდა
22-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ავსტრიის რესპუბლიკის ევროპის, ინტეგრაციისა და საგარეო საქმეთა ფედერალური სამინისტროს გენერალური მდივანს მიხაელ ლინჰარტს, ავსტრიის რესპუბლიკის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს საქართველოში არად ბენკოს და საგარეო საქმეთა სამინისტროს დელეგაციას შეხვდა.
პანკისის ხეობაში უწყებათაშორისი კომისიის…
21-09-2016
პანკისის ხეობაში, სოფელ ჯოყოლოში სახელმწიფო უწყებათაშორისი კომისიის სხდომა გაიმართა. სხდომას შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ხელმძღვანელობდა.

Кетеван Цихелашвили возложила венок к Мемориалу…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили в связи с днем падения Сухуми возложила венок к Мемориалу героев. Кетеван Цихелашвили почтила память погибших вместе с премьер-министром и членами правительства Грузии.
Кетеван Цихелашвили встретилась с Чалока…
26-09-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили встретилась со специальным докладчиком ООН по вопросу о правах внутренне перемещенных лиц Чалока Бейани. Во встрече также участвовала делегация Верховного комиссара по беженцам ООН на Южном Кавказе.
В Панкисском ущелье состоялось выездное…
21-09-2016
В селе Джоколо Панкисского ущелья состоялось выездное заседание Государственной межведомственной комиссии. Заседание возглавляла государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили.
17-09-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили встретилась с делегацией миссии по наблюдению за выборами Бюро по демократическим институтам и правам человека ОБСЕ.
Петрэ Канкава принял участие в специальном…
16-09-2016
Первый заместитель государственного министра по вопросам примирения и гражданского равноправия Петрэ Канкава принял участие в специальном заседании Комитета по защите прав человека ОБСЕ, посвященном вопросу внутренне перемещенных лиц и беженцев.
Кетеван Цихелашвили присутствовала на церемонии…
15-09-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили присутствовала на церемонии перезахоронения с воинскими почестями на Дигомском братском кладбище останков лиц, погибших в борьбе за территориальную целостность Грузии.