ქეთევან ციხელაშვილი ნიქოზში ანიმაციური ფილმების…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი შიდა ქართლში, გამყოფ ხაზთან მდებარე სოფლების მოსახლეობას შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი გამყოფ ხაზთან მდებარე…
06-09-2016

The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili has met with the residents of Shida Kartli villages that are located near the dividing line.
06-09-2016