ქეთევან ციხელაშვილი კნუტ ფლეკენშტეინს შეხვდა…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ევროპარლამენტის „სოციალისტებისა და დემოკრატების პროგრესული ალიანსის“ ჯგუფის ვიცე-პრეზიდენტს საერთაშორისო ურთიერთობების საკითხებში კნუტ ფლეკენშტეინს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი გაეროს განვითარების…
30-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი გაეროს განვითარების პროგრამების ახალ ხელმძღვანელს, აფხაზეთის რეგიონის მიმართულებით კურტმოლა აბდულგანიევს შეხვდა.
სახელმწიფო მინისტრის აპარატის წარმომადგენლებმა…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის წარმომადგენლებმა უგზო-უკვლოდ დაკარგულთა საერთაშორის დღესთან დაკავშირებით გამართულ ღონისძიებაში მონაწილეობა მიიღეს.
პეტრე კანკავამ ჯივანის დღესასწაულში მიიღო…
27-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ, პეტრე კანკავამ, ახალქალაქის მუნიციპალიტეტის სოფელ კარწახში აშუღური ხელოვნების გამოჩენილი მოღვაწის ჯივანისადმი (სერობ სტეფანის ძე ლევონიანი) მიძღვნილ დღესასწაულში მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილი სოფელ სობისში ვითარებას…
24-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი, ქეთევან ციხელაშვილი, გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ სობისში ვითარებას ადგილზე გაეცნო.
16-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველ მოადგილედ პეტრე კანკავა დაინიშნა.
ქეთევან ციხელაშვილმა, საქართველოს ერთიანობისთვის…
14-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა, საქართველოს ერთიანობისთვის ბრძოლაში დაღუპულთა გმირთა მემორიალი გვირგვინით შეამკო.

The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili has met with Mr. Kurtmola Abdulganiev, the new Head of the UN Development Programmes in the direction of Abkhazia Region.
Representatives of State Minister’s Office…
30-08-2016
Representatives of State Minister’s Office took part into the event, dedicated to the International Day of the Disappeared.
Mr. Petre Kankava Participated into Jivani…
27-08-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Petre Kankava took part into the festival, dedicated to distinguished Ashugh Jivani (Serob Stepani Levonian) in village Kartsakhi of Akhaltsikhe municipality.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Paid a Field…
24-08-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili paid a field visit to village Sobisi, Gori Municipality, to observe the situation on the ground.
Mr. Petre Kankava Appointed as the First…
16-08-2016
Today Mr. Petre Kankava was appointed as the First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality. The State Minister Mrs. Ketevan Tsikhelashvili presented her First Deputy before the SMRCE team.