ქეთევან ციხელაშვილი აფხაზეთიდან გადმოსვენებული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს ტერიტორიული მთლიანობისთვის ბრძოლაში დაღუპული მებრძოლების დიღმის ძმათა სასაფლაოზე სამხედრო პატივით დაკრძალვის ცერემონიალს დაესწრო.
15-09-2016
ქეთევან ციხელაშვილმა აზერბაიჯანულ და სომხურენოვან…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა, აზერბაიჯანულ და სომხურენოვან საჯარო სკოლის მოსწავლეებს ახალი სასწავლო წლის დაწყება მიულოცა.
13-09-2016
კომისიის სხდომა შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა ქეთევან ციხელაშვილმა გახსნა.

Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Attended the…
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality. Mrs. Ketevan Tsikhelashvili attended the funeral ceremony of soldiers who fell into the battle for territorial integrity of Georgia at Dighomi Brothers Cemetery. The soldiers were burred with military honor.
15-09-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality. Mrs. Ketevan Tsikhelashvili congratulated the pupils of Azerbaijani and Armenian language schools on the start of new academic year.