ქეთევან ციხელაშვილმა დიცის საჯარო სკოლის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა, გორის მუნიციპალიტეტის სოფელ დიცის საჯარო სკოლის მოსწავლეებს ახალი სასწავლო წლის დაწყება მიულოცა.
19-09-2016
ქეთევან ციხელაშვილი ეუთოს სადამკვირვებლო…
17-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ეუთოს დემოკრატიული ინსტიტუტებისა და ადამიანის უფლებების ოფისის არჩევნებზე სადამკვირვებლო მისიის დელეგაციას შეხვდა.
პეტრე კანკავამ ეუთოს ადამიანის უფლებათა…
16-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ, პეტრე კანკავამ, ეუთოს ადამიანის უფლებათა დაცვის კომიტეტის სპეციალური სხდომაში მიიღო მონაწილეობა, რომელიც იძულებით გადაადგილებულ პირთა და ლტოლვილთა საკითხს ეძღვნებოდა.
ქეთევან ციხელაშვილი აფხაზეთიდან გადმოსვენებული…
15-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს ტერიტორიული მთლიანობისთვის ბრძოლაში დაღუპული მებრძოლების დიღმის ძმათა სასაფლაოზე სამხედრო პატივით დაკრძალვის ცერემონიალს დაესწრო.

Кетеван Цихелашвили присутствовала на церемонии…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили присутствовала на церемонии перезахоронения с воинскими почестями на Дигомском братском кладбище останков лиц, погибших в борьбе за территориальную целостность Грузии.
15-09-2016
Кетеван Цихелашвили поздравила учащихся…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили поздравила учащихся азербайджанских и армянских публичных школ с началом нового учебного года.
Состоялось тематическое заседание Государственной…
13-09-2016
Заседание открыла государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили.