შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ოფიციალური მიღება გამართა. მიღებას საქართველოს საკანონმდებლო და აღმასრულებელი ხელისუფლების, დიპლომატიური კორპუსის, საერთაშორისო და არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლები დაესწრნენ.
16-11-2016
ქეთევან ციხელაშვილმა სამოქალაქო თანასწორობის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი სტუდენტებს შეხვდა. მან ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი კვირეული ფარგლებში ივანე ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტში საჯარო ლექცია წაიკითხა თემაზე “სამოქალაქო თანასწორობა - სახელმწიფო პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებები“.
ჟიურიმ ფოტოკონკურსის „ჩვენი მრავალფეროვანი…
14-11-2016
ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი ფოტოკონკურსი „ჩვენი მრავალფეროვანი სამშობლო“ დასრულდა. ჟიურიმ შეარჩია 13 საუკეთესო ფოტო.

Official Reception Dedicated to the International…
Office of the State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality held an official reception dedicated to the International Day for Tolerance. Representatives of legislative and executive chambers of Georgia, Diplomatic corps, international and non-governmental organizations attended the reception.
16-11-2016
On the occasion of the International Day for Tolerance, the State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili has met with the students, delivering a public lecture on “Civic Equality – Basic Directions of State Policy” at Ivane Javakhishvili Tbilisi State University.
Board of Jury Announced the Winners of the…
14-11-2016
The Photo Competition “Diversity of our Country" dedicated to the International Day for Tolerance has drawn to conclusion, with Jury announcing 13 best photos.