ქეთევან ციხელაშვილი გერმანიაში ვიზიტით იმყოფება
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი გერმანიაში ვიზიტით იმყოფება. ქეთევან ციხელაშვილი ბერლინის საგარეო პოლიტიკის ფორუმში მონაწილეობს.
ქეთევან ციხელაშვილი პარლამენტში საკომიტეტო…
24-11-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრობის კანდიდატი ქეთევან ციხელაშვილი პარლამენტში საკომიტეტო მოსმენაზე წარსდგა. მან სახელმწიფო მინისტრის აპარატის გეგმებისა და განხორციელებული სამუშაოს შესახებ ინფორმაცია ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის, იურიდიულ საკითხთა, თავდაცვისა და უშიშროების, საპროცედურო საკითხთა და წესების კომიტეტების წევრებს მიაწოდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ანა კაპელოს შეხვდა
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრობის კანდიდატი ქეთევან ციხელაშვილი ევროპის საბჭოს პოლიტიკულ საქმეთა დირექტორატის სამმართველოს უფროსს ანა კაპელოს შეხვდა.
შეხვედრა სოფლების - თივის, ჩანთლისყურისა…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, ყვარლის მუნიციპალიტეტის სოფლების თივის, ჩანტლისყურისა და სარუსოს საჯარო სკოლების პირველკლასელებთან შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში „საქართველო-ევროკავშირის…
22-11-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის მოვალეობის შემსრულებელმა ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში „საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების ამოცანები“ მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილი ეუთოს სპეციალურ წარმომადგენელს…
21-11-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი გენდერის საკითხებში ეუთო-ს მოქმედი თავმჯდომარეობის სპეციალური წარმომადგენლს, ელჩ მელანი ვერვეერს შეხვდა.
ბათუმში მულტიეთნიკური ხელოვნების ფესტივალი…
20-11-2016
ტოლერანტობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი კვირეულის ფარგლებში ბათუმში მულტიეთნიკური ხელოვნების ფესტივალი „ერთი ცის ქვეშ - კულტურათა დიალოგი“ გაიმართა.

Кетеван Цихелашвили находится с визитом…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии находится с визитом в Германии. Кетеван Цихелашвили участвует в Берлинском форуме внешней политики.
Кетеван Цихелашвили заслушали на комитетском…
24-11-2016
Кетеван Цихелашвили встретилась с Анной…
Кандидат на пост государственного министра по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили встретилась с руководителем отдела Дирекции по вопросам политического консультирования Совета Европы Анной Капелло. Беседа касалась реализации проектов Совета Европы в направлении восстановления доверия, а также положения на оккупированных территориях. Кетеван Цихелашвили отметила важную роль Совета Европы в мирном процессе. По ее оценке, осуществленные Советом Европы инициативы способствуют примирению и восстановлению доверия.
Встреча с первоклассниками школ сел Тиви,…
Аппаратом государственного министра организована встреча с первоклассниками публичных школ сел Тиви, Чантлискури и Сарусо муниципалитета Кварели.
Кетеван Цихелашвили приняла участие в конференции…
22-11-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили приняла участие в конференции «Задачи ассоциирования Грузия – Евросоюз».
21-11-2016
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили встретилась со специальным представителем действующего председателя ОБСЕ по гендерным вопросам послом Мелани Вервеер.
В Батуми состоялся фестиваль «Под одним…
20-11-2016
В рамках недели, посвященной международному дню толерантности, в Батуми состоялся фестиваль мультиэтнической культуры «Под одним небом – диалог культур».