ქეთევან ციხელაშვილი განმუხურისა და ხურჩის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი, ქეთევან ციხელაშვილი, ბათუმში მცხოვრებ აფხაზებს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში მიიღო…
02-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა, ბათუმში საერთაშორისო კონფერენციაში „უსაფრთხოება შავი ზღვის რეგიონში“ მიიღო მონაწილეობა, რომელიც ადენაუერის ფონდის მიერ იყო ორგანიზებული.
31-08-2016
ერგნეთში ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის რიგით 69-ე შეხვედრა გაიმართა. საქართველოს ცენტრალური ხელისუფლების წარმომადგენლებმა შეხვედრაზე კიდევ ერთხელ დააყენეს ოკუპირებული ცხინვალის ციხეში უკანონო პატიმრობაში მყოფი საქართველოს მოქალაქე გიორგი გიუნაშვილის საკითხი და მოითხოვეს მისი უმოკლეს ვადაში გათავისუფლება.
პეტრე კანკავა განის რესპუბლიკის დელეგაციას…
30-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე, პეტრე კანკავა, განის რესპუბლიკის დელეგაციას შეხვდა, რომელსაც საგარეო საქმეთა და რეგიონული ინტეგრაციის სამინისტროს გენერალური დირექტორი, ედვინ ადჯეი, ხელმძღვანელობდა.

Кетеван Цихелашвили возложила венок на Мемориал…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Кетеван Цихелашвили возложила венок на Мемориал героев, погибших в борьбе за территориальную целостность Грузии.
14-08-2016