ქეთევან ციხელაშვილი განმუხურისა და ხურჩის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი, ქეთევან ციხელაშვილი, ბათუმში მცხოვრებ აფხაზებს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში მიიღო…
02-09-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა, ქეთევან ციხელაშვილმა, ბათუმში საერთაშორისო კონფერენციაში „უსაფრთხოება შავი ზღვის რეგიონში“ მიიღო მონაწილეობა, რომელიც ადენაუერის ფონდის მიერ იყო ორგანიზებული.
31-08-2016
ერგნეთში ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის რიგით 69-ე შეხვედრა გაიმართა. საქართველოს ცენტრალური ხელისუფლების წარმომადგენლებმა შეხვედრაზე კიდევ ერთხელ დააყენეს ოკუპირებული ცხინვალის ციხეში უკანონო პატიმრობაში მყოფი საქართველოს მოქალაქე გიორგი გიუნაშვილის საკითხი და მოითხოვეს მისი უმოკლეს ვადაში გათავისუფლება.
პეტრე კანკავა განის რესპუბლიკის დელეგაციას…
30-08-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე, პეტრე კანკავა, განის რესპუბლიკის დელეგაციას შეხვდა, რომელსაც საგარეო საქმეთა და რეგიონული ინტეგრაციის სამინისტროს გენერალური დირექტორი, ედვინ ადჯეი, ხელმძღვანელობდა.

Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Met with Local…
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with local Abkhazians in Batumi.
02-09-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili took part into the international conference “Security in the Black Sea Region” in Batumi, under the arrangement of Konrad-Adenauer Stiftung.
IPRM Meeting took Place in Ergneti
31-08-2016
69th IPRM meeting was held in Ergneti. The representatives of the Central Government of Georgia once again raised the issue of the citizen of Georgia Giorgi Giunashvili who is illegally imprisoned in occupied Tskhinvali and demanded his release in a short period of time.
Mr. Petre Kankava Met with the Delegation…
30-08-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Petre Kankava has met with the delegation of the Republic of Ghana, chaired by the General Director for the Ministry of Regional Integration and Foreign Affairs Mr. Edwin Adjei.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Met with Mr.…
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili has met with Mr. Knut Fleckenstein, Vice-Chair, Group of the Progressive Alliance of Socialists and Democrats in the European Parliament.