მადლობას ვუხდით ყველას, ვინც წვლილი შეიტანა არჩილ ტატუნაშვილის ცხედრის გადმოსვენების საქმეში
დღეიდან ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენლებს შესაძლებლობა ექნებათ კონკურსის საფუძველზე სტაჟირების პროცესში ჩაერთონ
კლოჩე სარე სალეს დღესასწაულის მილოცვა
14-03-2018
„ეთნიკური და რელიგიური მრავალფეროვნება ჩვენი ქვეყნის სიმდიდრეა. ჩვენ ერთად ვაშენებთ დემოკრატიულ, მშვიდობიან და განვითარებულ სახელმწიფოს"
ქეთევან ციხელაშვილი ჯანდაცვის მსოფლიო ორგანიზაციის…
13-03-2018
აღინიშნა, რომ სახელმწიფო განსაკუთრებული მნიშვნელობას ანიჭებს ოკუპირებულ ტერიტორიებზე მცხოვრებ პირებზე ზრუნვასა და მათი სამედიცინო მომსახურებისადმი ხელმისაწვდომობის უზრუნველყოფას
სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა ეროვნულ უმცირესობათა…
შეხვედრაზე განიხილეს 2017 წლის განმავლობაში განხორციელებული და 2018 წელს დაგეგმილი პროგრამები, პროექტები და ღონისძიებები
ქეთევან ციხელაშვილი ჯასტინ მაკკენზი სმიტსა…
12-03-2018
შეხვედრაზე მიმოიხილეს საქართველოს მთავრობის სამშვიდობო მიდგომები, შერიგებისა და ჩართულობის პოლიტიკის ფარგლებში განხორციელებული და მიმდინარე ღონისძიებები
ქეთევან ციხელაშვილმა არჩილ ტატუნაშვილის…
10-03-2018
საქართველო ის ქვეყანაა, რომელსაც არ სურს ომი, დაპირისპირება და დაძაბულობის ესკალაცია
ლაშა დარსალიამ პანკისელ პედაგოგებს 8 მარტი…
08-03-2018
„ჩემთვის დიდი პატივია დღეს შევხვდე იმ ადამიანებს, რომელთათვისაც როგორც სახელმწიფო, ასევე მშობლიური ენის ცოდნა მნიშვნელოვანი დატვირთვის მატარებელია"
„ეს დღე განსაკუთრებით მინდა მივულოცო გამყოფ ხაზებთან მცხოვრებ ქალებს, რომლებიც არიან სიძლიერის, გამძლეობისა და სიმტკიცის მაგალითნი"
ლაშა დარსალია აშშ-ს საჰაერო ძალების კოლეჯის…
05-03-2018
"შეერთებულ შტატებთან საქართველოს აქვს სტრატეგიული პარტნიორობა და ქარტიის ფარგლებში ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი მიმართულება სწორედ სამშვიდობო პოლიტიკა"

Кетеван Цихелашвили выразила соболезнования…
Как отметила Государственный министр, Правительство Грузии делает все, чтобы расследование было проведено своевременно и была установлена правда о факте
К несчастью, еще один человек стал жертвой…
23-02-2018
По имеющейся на данный момент информации, гражданин Грузии Арчил Татунашвили вчера был незаконно задержан в Ахалгори
Стороны определили будущие планы сотрудничества
Кетеван Цихелашвили вместе с членами Правительства…
Юнкеры показали поистине замечательный пример преданности и самопожертвования против советской оккупационной армии
Кетеван Цихелашвили: "Проблема, связанная…
21-02-2018
Кетеван Цихелашвили выступила на мероприятии, которое было посвящено четвертой годовщине аннексии Крыма Российской Федерацией
Лаша Дарсалия: "Наш Аппарат активно сотрудничает…
19-02-2018
Лаша Дарсалия присутствовал на презентации отчёта о деятельности за последний год и планы на будущее Информационного центра НАТО и ЕС
На встрече Государственный министр проинформировала Нету Брискин-Пелег с существующей ситуацией в стране
Лаша Дарсалия: "Защита интересов представителей…
15-02-2018
Лаша Дарсалия выступил на Международной конференции
Кетеван Цихелашвили встретилась с Ребеккой…
14-02-2018
Целью встречи было ознакомление с существующей ситуацией на оккупированных территориях Грузии и с мирной политикой Грузии
13-02-2018
Государственный министр детально проинформировала представителей Совета Европы о существующем положении и рассмотрела инциденты, которые произошли за последние шесть месяцев, после последней встречи
Кетеван Цихелашвили выступила на сессии…
12-02-2018
"Целью нашей политики является улучшение гуманитарной ситуации и сложных социально-экономических условий"
Кетеван Цихелашвили: "С периода основания…
08-02-2018
Кетеван Цихелашвили приняла участие в торжественном мероприятии, посвященном 100-летию Тбилисского государственного университета имени Иване Джавахишвили