ქეთევან ციხელაშვილმა ბრიუსელში, საქმიანი…
შეხვედრაზე მხარეებმა განიხილეს ევროკავშირი-საქართველოს თანამშრომლობის გზები და პერსპექტივები საქართველოს მთავრობის ახალი სამშვიდობო ინიციატივების „ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ“ განხორციელების პროცესში
ქეთევან ციხელშვილმა ბრიუსელში ევროპარლამენტარებს…
26-04-2018
სახელმწიფო მინისტრმა კომიტეტს, ოკუპირებულ ტერიტორიებზე არსებული მდგომარეობა და შერიგებისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის საკითხებში საქართველოს ხელისუფლების სამშვიდობო პოლიტიკა გააცნო
ლაშა დარსალია: „ვუსამძიმრებ ოჯახებს, რომელთათვისაც…
აფხაზეთის შეიარაღებული კონფლიქტისას დაკარგული მებრძოლების ნეშტები დიღმის ძმათა სასაფლაოზე დაკრძალეს
ქეთევან ციხელაშვილი ევროპარლამენტში, ასოცირების…
სხდომის დასასრულს ევროკავშირი-საქართველოს ასოცირების საპარლამენტო კომიტეტი განცხადებასა და რეკომენდაციებს მიიღებს
25-04-2018
განხილულ თემებს შორის ასევე იყო ბოლო შეხვედრიდან დღემდე ოკუპირებულ ტერიტორიეზე და გამყოფი ხაზის მიმდებარედ დაფიქსირებული ინციდენტები
საგანმანათლებლო პროექტის „დაბრუნება სკოლაში“…
24-04-2018
Государственный министр рассказала ученикам и педагогам о важности европейских и евроатлантических стремлений Грузии
ქეთევან ციხელაშვილი: „საქართველოს სამშვიდობო…
23-04-2018
ქეთევან ციხელაშვილი ნატოს საპარლამენტო ასამბლეის როუზ-როსის სემინარის სესიაზე სიტყვით გამოვიდა
ქეთევან ციხელაშვილი შვეიცარიის ელჩს შეხვდა
21-04-2018
მიმოიხილეს თუ რა კონკრეტულ სიკეთეებს მოუტანს სამშვიდობო ინიციატივის განხორციელება ოკუპირებულ ტერიტორიებზე მცხოვრებ ადამიანებს
ქეთევან ციხელაშვილი ნილს სკოტსა და იოჰანეს…
20-04-2018
შეხვედაზე განიხილეს ახალი სამშვიდობო ინიციატივა “ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ“
ფოთში ვაინახური კულტურის დღისადმი მიძღვნილ…
''საამაყოა, რომ ქართველებსა და ქისტებს მრავალსაუკუნოვანი მეზობლობა, მჭიდრო ისტორიული და კულტურული სიახლოვე აკავშირებთ''
ქეთევან ციხელაშვილი: „სამშვიდობო ინიციატივას…
18-04-2018
სახელმწიფო მინისტრმა დიპლომატიური კორპუსისა და საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს სამშვიდობო ინიციატივა „ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ“ გააცნო
''მინდა მოგილოცოთ ეს უძველესი დღესასწაული - ჩარშამა სარსალე, რომელიც ახალი წლისა და ახალი სიცოცხლის დაწყებას მოასწავებს''

Ketevan Tsikhelashvili met with the Head…
Ketevan Tsikhelashvili drew attention to the facts of human rights violations in the occupied territories
Ketevan Tsikhelashvili met with the British…
02-03-2018
The main topic of the meeting was the death of Archil Tutunashvili in Tskhinvali and detention of two Georgian citizens - Levan Kutashvili and Ioseb Pavliashvili
The 85th IPRM meeting took place in Ergneti
01-03-2018
The main topic of discussion was the death of Mr. Archil Tutunashvili and the case of two Georgian citizens - Levan Kutashvili and Ioseb Pavliashvili
Lasha Darsalia met with representatives…
The First Deputy State Minister informed the representatives of non-governmental organizations about this issues and listened to their recommendations
28-02-2018
The State Minister informed the guests about Archil Tatunashvili's death
Ketevan Tsikhelashvili expressed her condolences…
24-02-2018
As the State Minister noted, the Georgian government is doing everything in order to ensure the timely investigation of this fact
State Minister Ketevan Tsikhelashvili :…
23-02-2018
According to information existing up to now, the citizen of Georgia Archil Tatunashvili was detained in Akhalgori
Ketevan Tsikhelashvili met with the Chinese…
The sides also set future cooperation plans
Ketevan Tsikhelashvili together with the…
"The Junkers showed a truly remarkable example of devotion and self-sacrifice against the Soviet occupation army"
19-02-2018
At the meeting the State Minister introduced the guest with the situation in the country
Lasha Darsalia: Protection of ethnic minority…
15-02-2018
Lasha Darsalia delivered a speech at the International Conference
Ketevan Tsikhelashvili met with Rebecca…
14-02-2018
The aim of the meeting was to provide information on the ongoing processes in the occupied territories and Georgia's peacekeeping and engagement policies