თურქეთის წამყვანმა უნივერსიტეტმა ქეთევან…
თურქეთის ერთ-ერთმა წამყვანმა საერთაშორისო უნივერსიტეტმა შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილის ქეთევან ციხელაშვილის სახელობის სტიპენდია დააწესა.
15-03-2016
მარნეულში ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენელ…
11-03-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, შეფასებისა და გამოცდების ეროვნული ცენტრის და შსს-ს აკადემიის წარმომადგენლები მარნეულში ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენლ აბიტურიენტებს შეხვდნენ.
პაატა ზაქარეიშვილი: პატიმრების გაცვლის ფაქტი…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი პაატა ზაქარეიშვილის შეფასებით, ქართულ, აფხაზურ და ოსურ მხარეებს შორის პატიმრების გაცვლის ფაქტი, მხარეებს შორის ნდობის აღდგენის კუთხით კიდევ ერთი წინ გადადგმული ნაბიჯია.

Leading Turkish University has Founded Ketevan…
Under the arrangement of the State Minister’s Office for Reconciliation and Civic Equality, representatives of National Assessment and Examinations Centre and MIA Academy have met with ethnic minority entrants in Marneuli.
Mr. Paata Zakareishvili: Prisoners’ Exchange…
11-03-2016
According to Mr. Paata Zakareishvili the State Minister for Reconciliation and Civic Equality, prisoners’ exchange between Georgian, Abkhazian and Ossetian sides is another step forward in confidence building between the sides.
Public Lecture for Entrants in Pankisi Gorge
10-03-2016
On March 9, 2016 under the arrangement of State Minister’s Office for Reconciliation and Civic Equality a meeting took place with pupils, youngsters and entrants in village Duisi of Akhmeta municipality in Pankisi Gorge, Kakheti district.