სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა აზერბაიჯანული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ქალთა ძალადობის წინააღმდეგ გაეროს სპეციალურ მომხსენებელს, დუბრავკა სიმონოვიჩს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ევროკავშირის სადამკვირვებლო…
18-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ევროკავშირის სადამკვირვებლო მისიის ხელმძღვანელის მოადგილეს, ერიკ ჰოეგს და ანალიტიკური დეპარტამენტის დირექტორს, კაუპო კანდის შეხვდა.
17-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის საპარლამენტო კომიტეტში სიტყვით გამოვიდა. ქეთევან ციხელაშვილმა კომიტეტის წევრებს მიაწოდა ინფორმაცია იმ საქმიანობის შესახებ, რომელიც სახალხო დამცველის რეკომენდაციების შესასრულებლად განხორციელდა.
ახალციხეში სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო…
ქ. ახალციხეში სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015-2020 წლების სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა.
მარნეულში სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო…
16-02-2016
მარნეულში სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015-2020 წლების სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა.

Presentation of State Strategy and Action…
Presentation of the State Strategy on Civic Equality and Integration and its respective Action Plan for 2015-2020 took place in Akhaltsikhe.
17-02-2016
16-02-2016
Representative of the State Minister for Reconciliation and Civic Equality in Kvemo Kartli Mr. Zaur Dargali has introduced the State Strategy on Civic Equality and Integration and its respective Action Plan for 2015-2020 in Marneuli.
Mr. Paata Zakareishvili Participated into…
15-02-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality took part into the opening ceremony of the COBERM III Launch. Mr. Zakareishvili spoke about the importance of COBERM Project within the confidence building process.