მარნეულში სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო…
მარნეულში სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015-2020 წლების სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა.
პაატა ზაქარეიშვილმა Coberm-ის მესამე ფაზის…
15-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა პროექტ Coberm-ის მესამე ფაზის დაწყებისადმი მიძღვნილ შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა. პაატა ზაქარეიშვილმა ნდობის აღდგენის პროცესში Coberm-ის მნიშვნელობაზე ისაუბრა.
10-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის საპარლამენტო კომიტეტისა და აღმასრულებელი ხელისუფლების ყოველწლიურ სამუშაო შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილი სემინარზე „წინსვლა საქართველოს…
04-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე სემინარზე „წინსვლა საქართველოს ევროატლანტიკური ინტეგრაციის გზაზე” სიტყვით გამოვიდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ბრიტანული ორგანიზაციის…
03-02-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ბრიტანული ორგანიზაციის Saferworld აღმასრულებელ დირექტორს პოლ მერფის შეხვდა.
ბოლნისში სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო…
02-02-2016
ბოლნისში სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015-2020 წლების სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა.

The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality delivered a speech at the Seminar “Step Forward on Georgia's Euro-Atlantic Integration.
03-02-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality met with the Executive Director of the British organization Saferworld Mr. Pall Merphy.
Presentation of the State Strategy and the…
02-02-2016
02.02.2016 Presentation of the State Strategy on Civic Equality and Integration and its respective Action Plan for 2015-2020 took place in Bolnisi.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Presented the…
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality gave a presentation before the City Council of Tbilisi.