ბოლნისში სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო…
ბოლნისში სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და 2015-2020 წლების სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა.
02-02-2016
ქეთევან ციხელაშვილმა თბილისის საკრებულოში…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე თბილისის საკრებულოში წარსდგა.
ქეთევან ციხელაშვილი ეროვნული უმცირესობების…
28-01-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ეროვნული უმცირესობების საკითხებში ეუთოს უმაღლესი კომისრის უფროს პოლიტიკურ მრჩეველს მარკ ფუმაგალისა და უფროს მრჩეველს სამართლებრივ საკითებში ლაურენციუ ჰადირკას შეხვდა.
მედიის წარმომადგენლებთან გასვლითი სამუშაო…
25-01-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით მედიის წარმომადგენლებთან გასვლითი სამუშაო შეხვედრა გაიმართა.
პროგრამის „1+4“ მონაწილე სტუდენტებისთვის…
პროგრამა „1+4“მონაწილე სტუდენტებისთვის სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო გეგმის პრეზენტაცია გაიმართა. სრუდენტებთან შეხვედრა ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტში შედგა.
20-01-2016
სოფელ ერგნეთში ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის ფარგლებში მორიგი - 62-ე შეხვედრა გაიმართა.

The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality has met with the Senior Political Advisor for OSCE High Commissioner on National Minorities Mr. Marc Fumagalli and Senior Legal Advisor Mr. Laurentiu Hadirca.
Meeting with Media Representatives Outdoors…
25-01-2016
Under the arrangement of the Office of the State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality, a meeting took place with media representatives outdoors.
Presentation for Students Enrolled in “1+4”…
Students enrolled in “1+4” Programme attended the presentation of the State Strategy on Civic Equality and Integration and its respective Action Plan at Ilia State University.
Next Meeting in Ergneti
20-01-2016
The next 62nd meeting took place in village Ergneti in frames of Incident Prevention and Reaction Mechanism (IPRM).
Congratulation on Christmas and the Feast…
06-01-2016
The State Minister of Georgia for Reconciliation and Civic Equality Mr. Paata Zakareishvili congratulates the parish of Armenian Apostolic Orthodox Holy Church on Christmas and the Feast of Epiphany.