ქეთევან ციხელაშვილი პატრიარქის ანგელოზის…
თავდაცვის მინისტრის პოსტი ლევან იზორიამ დაიკავა, შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი კი ქეთევან ციხელაშვილი გახდა - ახალი მინისტრები საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა გიორგი კვირიკაშვილმა მთავრობის ადმინისტრაციაში გამართულ ბრიფინგზე წარადგინა.
ქეთევან ციხელაშვილმა კონფერენციაში მიიღო…
29-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე, ქეთევან ციხელაშვილი, აღმოსავლეთ პარტნიორობის სამოქალაქო საზოგადოების ფორუმის კონფერენციის მონაწილეებს საქართველოს ოკუპირებულ რეგიონებში არსებულ ვითარებაზე, სახელმწიფოს სამშვიდობო პოლიტიკასა და ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების მიმდინარეობაზე ესაუბრა.
სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა საგრეჯოში…
28-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით, საგარეჯოში მოსახლეობასთან საქართველოს ევროინტეგრაციის პროცესის შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილმა "ამბასადორიალი 2016"-ში…
27-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე, ქეთევან ციხელაშვილი, საზღვარგარეთ საქართველოს დიპლომატიური წარმომადგენლობების ხელმძღვანელებს სამშვიდო პოლიტიკაზე, მის შედეგებსა და სამომავლო ხედვებზე ესაუბრა.
სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა მარნეულში…
22-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის წარმომადგენლები მარნეულის, დმანისის და ბოლნისის მუნიციპალიტეტებში მოქმედ არასამთავრობო ორგანიზაციებს, თემის ლიდერებს, სოფლის რწმუნებულებს და მასწავლებლებს შეხვდნენ.
ქეთევან ციხელაშვილმა საფრანგეთის საელჩოს…
18-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ, ქეთევან ციხელაშვილმა, თბილისის საკრებულოში საფრანგეთის საელჩოს მიერ გახსნილ სამძიმრის წიგნში ჩანაწერი გააკეთა.
15-07-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პაატა ზაქარეიშვილის ინტერვიუ გაზეთ "კვირის პალიტრასთან"

Position of the Minister of Defense was held by Levan Izoria, whereas Ketevan Tsikhelashvili became the State Minister for Reconciliation and Civic Equality - new Ministers were presented by Prime Minister Giorgi Kvirikashvili during the briefing held at the Administration of Government of Georgia.
29-07-2016
Addressing the conference participants of the Eastern Partnership Civil Society Forum, the First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili gave an overview of current situation in the occupied regions of Georgia, peaceful policy and development of Geneva International Discussions.
State Minister’s Office Held a Meeting with…
28-07-2016
The Office of the State Minister for Reconciliation and Civic Equality arranged a meeting with locals in Sagarejo, for raising awareness on the topic of European integration process.
27-07-2016
Addressing the Heads of Foreign Diplomatic Representations of Georgia the First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili discussed the peaceful policy, its consequences and future vision.
State Minister’s Office Held a Meeting in…
22-07-2016
Representatives of State Minister’s Office for Reconciliation and Civic Equality arranged a meeting with non-governmental actors, community leaders, local governors and teachers in Marneuli, Dmanisi and Bolnisi municipalities.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Signed a Condolence…
18-07-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili signed a Condolence Book of the Embassy of French Republic at City Council of Tbilisi.