ქეთევან ციხელაშვილი ეუთოს საპარლამენტო სესიის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ქეთევან ციხელაშვილი ეუთოს საპარლამენტო სესიის ფარგლებში, ფინეთის დელეგაციის მიერ გამართულ კონფერენციაზე მოხსენებით გამოვიდა.
სახელმწიფო მინისტრის აპარატმა ახალქალაქში…
30-06-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის წარმომადგენლებმა ახალქალაქში, ალექსანდრე რონდელის სახელობის ფონდში ახალქალაქისა და ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტში მოქმედ არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან, თემის ლიდერებთან და ადგილობრივ მედიის წარმომადგენლებთან შეხვედრა გამართეს.
ერგნეთში მორიგი 67-ე შეხვედრა გაიმართა
28-06-2016
სოფელ ერგნეთში ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის ფარგლებში მორიგი - 67-ე - შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილი აფხაზეთში სტრატეგიული…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ქეთევან ციხელაშვილი აფხაზეთის რეგიონში სტრატეგიული პარტნიორობის ფარგლებში მოქმედ საერთაშორისო ორგანიზაციების (Abkhazia Strategic Partnership) წარმომადგენლებს შეხვდა.
ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების მონაწილეები…
27-06-2016
სასტუმრო „რედისონ ბლუ ივერიაში“ ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების მონაწილეები არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებს შეხვდნენ.
ქეთევან ციხელაშვილი საერთაშორისო მედიის…
21-06-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ ქეთევან ციხელაშვილმა სასტუმრო „ტიფლისი პალასში“ საქმიან სადილზე საერთაშორისო მედიის წარმომადგენლებს უმასპინძლა.
ქეთევან ციხელაშვილი სახალხო დამცველის ანგარიშის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ქეთევან ციხელაშვილი საქართველოს სახალხო დამცველის სპეციალურ ანგარიშის პრეზენტაციაზე შესავალი სიტყვით გამოვიდა. ასევე, სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ უჩა ნანუაშვილის მოხსენების დასრულების შემდეგ გამართულ დისკუსიაშიც მიიღო მონაწილეობა.
ქეთევან ციხელაშვილმა „ლონდონის კონფერენცია…
17-06-2016
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ, ქეთევან ციხელაშვილმა, ლონდონში „Chatham House“-ის მოწვევით, მესამე ყოველწლიურ „ლონდონის კონფერენცია 2016“- ის შეხვედრაში მიიღო მონაწილეობა.
ბრიუსელში საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების…
ბრიუსელში საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების კომიტეტის მეორე სხდომა გაიმართა, რომელშიც მონაწილეობა მიიღო შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის საერთაშორისო ორგანიზაციებთან ურთიერთობისა და სამართლებრივი უზრუნველყოფის დეპარტამენტის უფროსმა თინა ღოღელიანმა .
ჟენევაში დისკუსიების 36-ე რაუნდი გაიმართა
16-06-2016
14-15 ივნისს ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების მორიგი - 36-ე რაუნდი გაიმართა. შერიგებისა და სამოქალაქაო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის პირველი მოადგილე ქეთევან ციხელაშვილი დისკუსიებზე ჰუმანუტარულ საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრას ხელმძღვანელობა.
ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების ფარგლებში…
14-06-2016
ჟენევის საერთაშორისო დისკუსიების 36-ე რაუნდის ფარგლებში დღეს თანათავმჯდომარეებთან და აშშ-ს დელეგაციასთნ ორმხრივი შეხვედრები გაიმართა.
პაატა ზაქარეიშვილი 13 ივნისის სტიქიის დროს…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი პაატა ზაქარეიშვილი ვაკე-საბურთალოს გზაზე, 13 ივნისის სტიქიის დროს დაღუპულთა ხსოვნის მემორიალთან პანაშვიდს დაესწრო.

The participants of Geneva international…
The participants of Geneva international discussions met with the representatives of NGO in the Radisson Blu Iveria Hotel.
Mrs. Ketevan Tsikhelashvili Met with International…
21-06-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili met with international media representatives at Tiflis Palace Hotel on a business lunch.
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili delivered a keynote speech at the presentation of the special report by Public Defender. The First Deputy State Minister took part into the follow-up discussion as well, after the speech of Mr. Ucha Nanuashvili.
17-06-2016
Under the invitation of Chatham House London, the First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili took part into the meeting of the 3rd annual “London Conference 2016.”
Second Session of EU-Georgia Association…
The second session of EU-Georgia Association Committee took place in Brussels, with the participation of Mrs. Tina Ghogheliani, the Head of Department for Relations with International Organizations and Legal Provision of State Minister’s Office for Reconciliation and Civic Equality. The Georgian Delegation, comprised by senior officials from relevant governmental agencies was headed by the Deputy Minister of Foreign Affairs Mr. Gigi Gigiadze.
36th Round of Geneva International Discussions
16-06-2016
The successive 36th Round of International Discussions took place in Geneva. The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili chaired the Working Group on Humanitarian Issues.
Bilateral Meetings with Co-Chairs and US…
14-06-2016
Today, bilateral meetings with Co-chairs and US delegation took place in frames of 36th Round of Geneva International Discussions.
Mr. Paata Zakareishvili Attended the Requiem…
State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Paata Zakareishvili attended the requiem at the memorial honoring the persons who died on June 13 flood on Vake-Saburtalo road.
06-06-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Paata Zakareishvili congratulates the Muslims of Georgia on the start of Holy Ramadan.
03-06-2016
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mrs. Ketevan Tsikhelashvili delivered a report on the conference of UK Royal College of Defence Studies at Tbilisi Marriott Hotel, attended by high-profile graduate students.
Paata Zakareishvili, State Minister of Georgia…
30-05-2016
When I agreed to sit in the Reconciliation Minister’s post, I certainly had an idea of what should be done for the country, namely, for the population of Abkhazia and South Ossetia. I thought then that if we managed to accomplish at least 80 of those plans, it would be the perfect result.
Mr. Paata Zakareishvili Attended the Funeral…
26-05-2016
The State Minister for Reconciliation and Civic Equality Mr. Paata Zakareishvili attended the funeral ceremony of Giga Otkhozoria, murdered in village Khurcha.