ქეთევან ციხელაშვილი ბრიუსელში ოფიციალურ…
მთავრობის პროგრამას, "ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ" ამ წუთებში ნატო საქართველოს კომისიის სხდომაზე განიხილავენ.
ევროკავშირი კიდევ ერთხელ სრულ მხარდაჭერას…
04-09-2018
ევროპული საგარეო ქმედებათა სამსახურის ევროპისა და ცენტრალური აზიის მმართველმა დირექტორმა კიდევ ერთხელ დაადასტურა მზადყოფნა, ევროკავშირმა საქართველოს მთავრობის სამშვიდობო ინიციატივის განხორციელებაში აქტიური როლი ითამაშოს.
ნატოს შტაბ-ბინაში ქეთევან ციხელაშვილი ოკუპირებულ…
03-09-2018
სახელმწიფო მინისტრის ვიზიტი ბრიუსელში
ქეთევან ციხელაშვილი: „ნიქოზი“ არის სიცოცხლის…
02-09-2018
''ეს არ არის მხოლოდ ფესტივალი. ეს არის სასულიერო და საერო საქმე, რომელიც გმირობის ტოლფასია''
ქეთევან ციხელაშვილი: მზად ვართ კიდევ უფრო…
30-08-2018
ექსპოზიცია სახელწოდებით „არ დამივიწყო“ უგზო-უკვლოდ დაკარგულთა საერთაშორისო დღეს ეძღვნება და საქართველოში „წითელი ჯვრის საერთაშორისო კომიტეტის“ მიერ არის ორგანიზებული
ქეთევან ციხელაშვილი: გერმანიისთვის არ არის…
23-08-2018
„საქართველოში გერმანიის კანცლერის ანგელა მერკელის ვიზიტი და მის მიერ გაკეთებული განცხადებები არის კიდევ ერთი დასტური იმისა, რომ საქართველოს მთავრობის მიერ არჩეულ სამშვიდობო კურსს არ გააჩნია ალტერნატივა“
ქეთევან ციხელაშვილი მუსლიმებს ყურბან-ბაირამის…
21-08-2018
"გისურვებთ, ეს დღე იყოს თითოეული თქვენთაგანისათვის სიმშვიდის, ბედნიერების, კეთილდღეობისა და წარმატებების მომტანი"
ქეთევან ციხელაშვილმა შინდისის გმირების ხსოვნას…
11-08-2018
"დღეს ვართ განსაკუთრებული გმირობის ადგილზე, რათა პატივი მივაგოთ იმ ჯარისკაცებს, რომელთაც საკუთარი სამშობლოსათვის თავი გასწირეს"
ქეთევან ციხელაშვილი ჩეხეთის რესპუბლიკის…
09-08-2018
სახელმწიფო მინისტრს სტუმარმა ღია და კოორდინირებული თანამშრომლობისათვის, ასევე საქართველოსა და ჩეხეთს შორის ურთიერთობების გაღრმავებაში შეტანილი წვლილისთვის მადლობა გადაუხადა
ქეთევან ციხელაშვილი: აგვისტოს ომის 10 წლისთავთან…
08-08-2018
საერთაშორისო თანამეგობრობის მიერ არაერთი მხარდამჭერი განცხადება გაკეთდა
ლაშა დარსალია: „ლევან მიდელაშვილმა და მისმა…
სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ აგვისტოს ომში გმირულად დაღუპული ლევან მიდელშვილის მემორიალი გვირგვინით შეამკო

Ketevan Tsikhelashvili: Pankisi Gorge has…
The information campaign envisages maximal awareness of the population of the region on state programs and services
The 57th meeting of the Incident Prevention…
28-06-2018
The Abkhaz side demanded to remove this issue from the agenda
Ketevan Tsikhelashvili, together with the…
27-06-2018
''The Government will do everything in order to punish the murderer, who killed a young man two years ago and because of whom the family orphaned''
Otkozoria-Tatunashvili list consists of…
26-06-2018
"These are the people who have committed serious crimes against Georgian citizens in the occupied territories since 1991''
The State Agency for Religious Issues joins…
According to Ketevan Tsikhelashvili the directions of work of the Agency of Religious issues are closely connected with the principle of civic equality and integration
Ketevan Tsikhelashvili met with the new…
23-06-2018
Ketevan Tsikhelashvili introduced the state policy of reconciliation and engagement to Severine Chappaz
Ketevan Tsikhelashvili discussed the situation…
The meeting focused on a new peace initiative of the Government of Georgia "A Step for a Better Future"
Information Campaign on State Programs and…
22-06-2018
"Civil Integration Policy envisages equal and full involvement of citizens in different spheres of life in the country''
Ketevan Tsikhelashvili: The statement of…
21-06-2018
The issue was discussed during the Geneva talks
Lasha Darsalia: The politicization of humanitarian…
On June 20, the 44th round of international discussions was held in Geneva
Ketevan Tsikhelashvili: We shouldn’t give…
19-06-2018
Ketevan Tsikhelashvili has presented her program at a joint sitting of the Parliament of Georgia.
Ketevan Tsikhelashvili's meeting with Fuad…
16-06-2018
During the meeting Ketevan Tsikhelashvili talked about the steps that are being implemented in the direction of civil integration