ქეთევან ციხელაშვილი ეთნიკური უმცირესობების…
"ჩვენი მრავალფეროვნება ჩვენი სიმდიდრეა და ამ მრავალფეროვნების პირობებში სამოქალაქო ინტეგრაცია სრულიად მიღწევადი ამოცანაა"
ქეთევან ციხელაშვილი ევროსაბჭოს წარმომადგენლებს…
18-09-2018
შეხვედრაზე მიმოიხილეს აფხაზეთისა და ცხინვალის რეგიონებში ადამიანის უფლებების უხეში დარღვევის ფაქტები
ქეთევან ციხელაშვილი: „სახელმწიფო ვალდებულია…
მართლმსაჯულებისადმი ხელმისაწვდომობისა და ეთნიკური უმცირესობების შესახებ გრაცის რეკომენდაციების წარსადგენად მრგვალი მაგიდა გაიმართა
14-09-2018
ამ დროისთვის უცნობია როდის გაიმართება ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის ჯგუფის მორიგი შეხვედრა
ქეთევან ციხელაშვილი: ,,მავთულხლართებით იზოლაცია…
ქეთევან ციხელაშვილის თქმით, ავსტრიელ პარტნიორებს კარგად ესმით რუსული ოკუპაციისგან გამოწვეული პრობლემები
“ჩვენ ვიყენებთ ყველა ბერკეტს რომ მართლმსაჯულება…
13-09-2018
ქეთევან ციხელაშვილმა რუსეთის მხრიდან განგრძობით ოკუპაციასა და ადამიანის უფლებების უხეში დარღვევის ფაქტებზე ინფორმაცია, დღეს ავსტრიის დედაქალაქში საერთაშორისო კონფერენციის მონაწილეებს მიაწოდა
ლაშა დარსალია: „არა მარტო ქართული, არამედ…
ევროკავშირი აფხაზეთსა და ცხინვალის რეგიონში რუსეთის უკანონო სამხედრო ყოფნის, სამხედრო სწავლების ჩატარებისა და სამხედრო ინფრასტრუქტურის გაძლიერების გამო შეშფოთებას გამოთქვამს
„მჯერა, მავთულხლართები ჩამოიშლება“ - ქეთევან…
საერთაშორისო კონფერენციის ფარგლებში სახელმწიფო მინისტრს მაღალი დონის რამდენიმე შეხვედრაც ექნება
ევროპის საბჭოში ევროკავშირის დელეგაციის…
ევროკავშირი მოითხოვს არჩილ ტატუნაშვილის ტრაგიკული გარდაცვალების საქმეზე სათანადო გამოძიება ჩატარდეს
10-09-2018
"ეს დღესასწაული იყოს მომტანი სიკეთის, სიუხვისა და წარმატების თითოეული თქვენგანის ოჯახებისა და სრულიად საქართველოსთვის"
ქეთევან ციხელაშვილი: „ახალგორში რუსული სკოლის…
06-09-2018
ოკუპირებულ ახალგორში რუსულენოვანი სკოლა გუშინ გაიხსნა
კომისიის სხდომა, რომელიც მთლიანად კონფლიქტზე…
05-09-2018
გამოსვლისას სახელმწიფო მინისტრმა განსაკუთრებული ყურადღება დაუთმო მთავრობის სამშვიდობო ინიციატიოვას „ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ“

At the joint press conference, Donald Tusk spoke about the importance of the peace initiative
"We highly appreciate the close cooperation between us and the joint work that is important for maintaining the peace process''
Lasha Darsalia met with the Director of…
17-07-2018
The meeting focused on the situation in the occupied regions
Ketevan Tsikhelashvili met Elizabeth Rudd
16-07-2018
The bilateral relations and cooperation between Georgia and the United States were discussed at the meeting
Ketevan Tsikhelashvili: We should use all…
14-07-2018
This list, which was prepared according to the relevant resolution of the Parliament, is a list of accused and convicted persons
Ketevan Tsikhelashvili: Today we are in…
13-07-2018
Ketevan Tsikhelashvili talked in her speech about the main task of the State Minister's Office
The 88th Incident Prevention and Response…
11-07-2018
The participants discussed the cases of illegal detentions of Georgian citizens
Ketevan Tsikhelashvili held a farewell meeting…
10-07-2018
Martina Quick thanked the State Minister for the open and coordinated cooperation and reaffirmed the readiness of the Kingdom of Sweden to stand near Georgia in the process of conflicts peaceful resolution
Lasha Darsalia met with the Deputy Head…
06-07-2018
They discussed the progress of the Agriculture Development Program (ENPARD) in the Abkhazian region and the project "Horizons" and the activities planned within them
"How to start and develop a business" -…
According to the assessment of the First Deputy Minister of State, the course was fruitful as the listeners received information about innovations in different directions
Ketevan Tsikhelashvili met with Erika Kvapilova…
05-07-2018
Erika Kvapilova expressed her willingness to support the initiatives of the State Minister's Office and planned steps
The event dedicated to the creation of Gigi…
04-07-2018
Ketevan Tsikhelashvili: "I always have a special feeling when I come to Pankisi, because the relations here always are special''