ქეთევან ციხელაშვილი ეთნიკური უმცირესობების…
"ჩვენი მრავალფეროვნება ჩვენი სიმდიდრეა და ამ მრავალფეროვნების პირობებში სამოქალაქო ინტეგრაცია სრულიად მიღწევადი ამოცანაა"
ქეთევან ციხელაშვილი ევროსაბჭოს წარმომადგენლებს…
18-09-2018
შეხვედრაზე მიმოიხილეს აფხაზეთისა და ცხინვალის რეგიონებში ადამიანის უფლებების უხეში დარღვევის ფაქტები
ქეთევან ციხელაშვილი: „სახელმწიფო ვალდებულია…
მართლმსაჯულებისადმი ხელმისაწვდომობისა და ეთნიკური უმცირესობების შესახებ გრაცის რეკომენდაციების წარსადგენად მრგვალი მაგიდა გაიმართა
14-09-2018
ამ დროისთვის უცნობია როდის გაიმართება ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის ჯგუფის მორიგი შეხვედრა
ქეთევან ციხელაშვილი: ,,მავთულხლართებით იზოლაცია…
ქეთევან ციხელაშვილის თქმით, ავსტრიელ პარტნიორებს კარგად ესმით რუსული ოკუპაციისგან გამოწვეული პრობლემები
“ჩვენ ვიყენებთ ყველა ბერკეტს რომ მართლმსაჯულება…
13-09-2018
ქეთევან ციხელაშვილმა რუსეთის მხრიდან განგრძობით ოკუპაციასა და ადამიანის უფლებების უხეში დარღვევის ფაქტებზე ინფორმაცია, დღეს ავსტრიის დედაქალაქში საერთაშორისო კონფერენციის მონაწილეებს მიაწოდა
ლაშა დარსალია: „არა მარტო ქართული, არამედ…
ევროკავშირი აფხაზეთსა და ცხინვალის რეგიონში რუსეთის უკანონო სამხედრო ყოფნის, სამხედრო სწავლების ჩატარებისა და სამხედრო ინფრასტრუქტურის გაძლიერების გამო შეშფოთებას გამოთქვამს
„მჯერა, მავთულხლართები ჩამოიშლება“ - ქეთევან…
საერთაშორისო კონფერენციის ფარგლებში სახელმწიფო მინისტრს მაღალი დონის რამდენიმე შეხვედრაც ექნება
ევროპის საბჭოში ევროკავშირის დელეგაციის…
ევროკავშირი მოითხოვს არჩილ ტატუნაშვილის ტრაგიკული გარდაცვალების საქმეზე სათანადო გამოძიება ჩატარდეს
10-09-2018
"ეს დღესასწაული იყოს მომტანი სიკეთის, სიუხვისა და წარმატების თითოეული თქვენგანის ოჯახებისა და სრულიად საქართველოსთვის"
ქეთევან ციხელაშვილი: „ახალგორში რუსული სკოლის…
06-09-2018
ოკუპირებულ ახალგორში რუსულენოვანი სკოლა გუშინ გაიხსნა
კომისიის სხდომა, რომელიც მთლიანად კონფლიქტზე…
05-09-2018
გამოსვლისას სახელმწიფო მინისტრმა განსაკუთრებული ყურადღება დაუთმო მთავრობის სამშვიდობო ინიციატიოვას „ნაბიჯი უკეთესი მომავლისკენ“

Поздравление с праздником «Рош ха-Шана»
«Я присоединяюсь к вашему торжеству и с гордостью отмечаю, что для нас очень важна многовековая дружба, которая нас обьединяет»
Кетеван Цихелашвили: «Открытие русской школы…
06-09-2018
Вчера в оккупированном Ахалгорском районе открылась русскоязычная школа
Кетеван Цихелашвили вместе с Генеральным…
05-09-2018
В своем выступлении Государственный министр также уделила особое внимание мирной инициативе Правительства Грузии «Шаг к лучшему будущему»
Кетеван Цихелашвили продолжает официальные…
Правительственная программа «Шаг к лучшему будущему» в данный момент обсуждается на заседании комиссии НАТО-Грузия
ЕС вновь заявляет о полной поддержке мирной…
04-09-2018
Руководитель Директората Европы и Центральной Азии Европейской службы внешних действий ещё раз подтвердил готовность ЕС - активное участие в осуществлении мирных инициатив Правительства Грузии
Кетеван Цихелашвили обсудит существующую…
03-09-2018
В рамках визита в Брюссель, Государственный министр проведет несколько встреч высокого уровня
Кетеван Цихелашвили: «Никози» является символом…
02-09-2018
«Это не просто фестиваль. Это духовное и народное дело, которое равнозначно героизму»
Кетеван Цихелашвили поздравляет мусульман…
21-08-2018
''В этот день желаю вам мира, счастья, процветания и успехов'' - заявила Государственный министр''
Кетеван Цихелашвили почтила память героям…
11-08-2018
"Сегодня, мы находимся на месте особого героизма, чтобы почтить тех солдат, которые отдали жизнь за свою родину"
Кетеван Цихелашвили встретилась с Чрезвычайным…
09-08-2018
Чрезвычайный и Полномочный Посол Чешской Республики Томаш Перницкий еще раз подтвердил поддержку территориальной целостности и суверенитета нашей страны и выразил готовность поделиться опытом в разных направлениях
Кетеван Цихелашвили: Все партнеры, во всех…
08-08-2018
Международные партнеры в своих заявлениях, касающихся августовской войны, единодушно поддерживают новую мирную инициативу «Шаг к лучшему будущему»
Лаша Дарсалия: ,,Леван Минделашвили и его…
Лаша Дарсалия в поселке переселенцев Церовани возложил венoк к мемориалу Левана Миделашвили, героически погибшего во время августовской войны 2008 года