შეხვედრის მთავარი თემა საქართველოს ოკუპირებულ ტერიტორიებზე არსებული ვითარება იყო
შერიგებისა და თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრის აპარატის ორგანიზებით აფხაზეთში შეიარაღებული კონფლიქტის ამსახველი ფოტოგამოფენა სახელწოდებით ''ეს საერთო ტკივილია'' გაიმართა
ქეთევან ციხელაშვილი: „ჩვენ აუცილებლად უნდა…
27-09-2018
აფხაზეთში შეიარაღებული კონფლიქტის დასრულებიდან 25 წელი გავიდა
ქეთევან ციხელაშვილი კონრად ადენაუერის ფონდის…
26-09-2018
სტუდენტები დაინტერესდნენ საქართველოს მთავრობის სამშვიდობო მიდგომებით, შერიგებისა და ჩართულობის პოლიტიკის ძირითადი მიმართულებებით და ამ კუთხით სამომავლოდ დაგეგმილი ნაბიჯებით
ქეთევან ციხელაშვილი საფრანგეთის რესპუბლიკის…
სტუმრები გამყოფ ხაზთან ჩასვლას და მდგომარეობის ადგილზე გაცნობასაც გეგმავენ
ქეთევან ციხელაშვილი: „რუსული პროპაგანდა,…
25-09-2018
სახელმწიფო მინისტრმა საგანმანათლებლო-შემეცნებითი სემინარი „ნატო-არჩევანი მშვიდობიანი და სტაბილური განვითარებისთვის“ გახსნა
ქეთევან ციხელაშვილი შვედეთის სამეფოს ელჩს…
24-09-2018
სახელმწიფო მინისტრმა ელჩს საქართველოში დიპლომატიური მისიის დაწყება მიულოცა და მომავალ საქმიანობაში წარმატება უსურვა
ქეთევან ციხელაშვილი: „ყველა დედისთვის, იქნება…
21-09-2018
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის სახელით მშვიდობის საერთაშორისო დღისადმი მიძღვნილი მიღება გაიმართა
ქეთევან ციხელაშვფილი ევროკავშირის სპეციალურ…
განიხილეს ახალი სამშვიდობო ინიციატივა „ნაბიჯი უკეთესი მომავლისაკენ“ და მისი განხორციელებისათვის შესრულებული სამუშაოების მიმდინარეობა
ქეთევან ციხელაშვილი ნილს სკოტს შეხვდა
20-09-2018
სახელმწიფო მინისტრს სტუმარმა მხარდაჭერისათვის, ღია და კოორდინირებული თანამშრომლობისათვის მადლობა გადაუხადა
ქეთევან ციხელაშვილი: „არსებულ მდგომარეობას…
19-09-2018
სახელმწიფო მინისტრმა პარლამენტში ევროკავშირი-საქართველოს საპარლამენტო ასოცირების კომიტეტის სხდომაზე ოკუპირებულ ტერიტორიებზე არსებულ სიტუაციაზე, საქართველოს სამშვიდობო პოლიტიკასა და პარტნიორების მხარდაჭერის მნიშვნელობაზე ისაუბრა

Ketevan Tsikhelashvili paid a tribute to…
"Today we are in a place of special heroism to honor of those soldiers who have sacrificed their lives for homeland."
09-08-2018
The guest thanked the Minister for open and coordinated cooperation, as well as for the contribution to deepening relations between Georgia and the Czech Republic
KETEVAN TSIKHELASHVILI: ALL STATEMENTS RELATED…
08-08-2018
International partners war-related statements unanimously support the new peace initiative "A Step to a Better future
Lasha Darsalia: In 2008 Levan Midelashvili…
The First Deputy State Minister for Reconciliation and Civic Equality Lasha Darsalia honored in Tserovani the memory Levan Midelashvili, who heroically died in 2008 August war
Round table "For peace and security - 2008…
07-08-2018
Ketevan Tsikhelashvili's speech
Ketevan Tsikhelashvili met with the residents…
06-08-2018
During the meeting, which was attended by the local government officials, they introduced to the population the socio-economic development strategy of these villages
Presentation of the documentary video histories…
03-08-2018
''They are really modern heroes. These women just with bare hands face barbed wire fences and care for a better future''
Ketevan Tsikhelashvili opened an informational…
27-07-2018
The information campaign means informing the representatives of ethnic minorities living in the Samtskhe-Javakheti region about the state programs and services
Ketevan Tsikhelashvili: In Samtskhe-Javakheti…
During the meeting the State Minister talked about the new initiative
Ketevan Tsikhelashvili: New peace initiative…
20-07-2018
"This initiative has an unprecedented and unanimous support from our partners''
Statement of the Office of State Minister…
We clearly declare that such a thing has never been said by the State Minister
Ketevan Tsikhelashvili held a farewell meeting…
The importance of friendly relations and close partnership between the State Minister's Office and UNICEF was underlined during the meeting