ქეთევან ციხელაშვილი გერმანიის ბუნდესტაგის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი გერმანიის ბუნდესტაგის დელეგაციას შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ევროკავშირ-საქართველოს…
16-02-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი სტრასბურგში, ევროპარლამენტში ევროკავშირ-საქართველოს ასოცირების საპარლამენტო კომიტეტის მეოთხე სხდომაზე სიტყვით გამოვიდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ევროსაბჭოში მეგობარი…
15-02-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ევროსაბჭოში მეგობარი ქვეყნების ელჩების ჯგუფს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი ჯასტინ მაკკენზი სმიტს…
07-02-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელშვილი საქართველოში გაერთიანებული სამეფოსა და დიდი ბრიტანეთის საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს ჯასტინ მაკკენზი სმიტს შეხვდა. შეხვედრა გაცნობითი ხასიათის იყო.
ქეთევან ციხელაშვილი გენდერული თანასწორობის…
03-02-2017
სახელმწიფო მინისტრის აპარატის პროექტის „ახალგაზრდები გენდერული თანასწორობისათვის“ ფარგლებში ქეთევან ციხელაშვილი გენდერული თანასწორობის მობილური ჯგუფის წევრებს შეხვდა.
სოფელ ერგნეთში ინციდენტების პრევენციისა და მათზე რეაგირების მექანიზმის ფარგლებში 74-ე შეხვედრა გაიმართა.
ქეთევან ციხელაშვილი ვინსენტ კოშეტელსა და…
02-02-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი გაეროს ლტოლვილთა უმაღლესი კომისარიატის წარმომადგენელებს შეხვდა.
ქეთევან ციხელაშვილი - ჩვენი სამშვიდობო პოლიტიკა…
სამშვიდობო პოლიტიკის ძირითადი ამოცანები საქართველოს ხელისუფლების ამოცანასა და კონფლიქტის მოგვარების სტრატეგიულ ხაზს მშვიდობიანი, მწყობრი, პრაგმატული და პრინციპული პოლიტიკის განხორციელება წარმოადგენს, რაც ქვეყნის გამთლიანებასა და განვითარებაზეა ორიენტირებული;
ქეთევან ციხელაშვილმა აჭარაში აფხაზური ენის…
31-01-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრმა აჭარაში აფხაზური ენის კლასები გახსნა. ქეთევან ციხელაშვილი აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის მთავრობის თავმჯდომარესთან ზურად პატარაძესთან ერთად სოფელ ფერიას საჯარო სკოლას და ბათუმის მე-14 საჯარო სკოლას ეწვია.
ქეთევან ციხელაშვილი ტორნბიორნ იაგლანდს შეხვდა
30-01-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრი ქეთევან ციხელაშვილი ევროპის საბჭოს გენერალურ მდივანს ტორბიორნ იაგლანდს შეხვდა. შეხვედრაზე ოკუპირებულ ტერიტორიებზე არსებული მდგომარეობა განიხილეს.
პეტრე კანკავამ საჯარო დებატებში მიიღო მონაწილეობა…
27-01-2017
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში საქართველოს სახელმწიფო მინისტრის პირველმა მოადგილემ მონაწილეობა მიიღო დებატებში თემაზე „საინფორმაციო გარემო ეროვნული უმცირესობებით კომპაქტურად დასახლებულ რეგიონებში“. დებატები საქართველოს სახალხო დამცველის მიერ იყო ორგანიზებული.
შეხვედრა აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის…
შერიგებისა და სამოქალაქო თანასწორობის საკითხებში სახელმწიფო მინისტრმა აფხაზეთის ავტონომიური რესპუბლიკის ხელმძღვანელობასთან შეხვედრა გამართა. კერძოდ, ქეთევან ციხელაშილი ავტონომიური რესპუბლიკის ხელმძღვანელობის მიწვევით მთავრობის თავმჯდომარის მოვალეობის შემსრულებელს ვახტანგ ყოლბაიას, უმაღლესი საბჭოს თავმჯდომარეს ელგუჯა გვაზავას და დეპუტატებს შეხვდა.

Кетеван Цихелашвили поздравила с Рождеством…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили поздравила с Рождеством две многодетные семьи Меджврисхеви (муниципалитет Гори).
07-01-2017
Рождественское поздравление Государственного…
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили поздравила православных христиан с Рождеством Христовым.
Кетеван Цихелашвили присутствовала на Божественной…
06-01-2017
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили присутствовала на Божественной Литургии в Кафедральном соборе Сурб Геворг. Она поздравила армянских соотечественников с Крещением и Рождеством.
Поздравление с Рождеством и Богоявлением…
05-01-2017
Государственный министр по вопросам примирения и гражданского равноправия Грузии Кетеван Цихелашвили поздравила прихожан Армянской Апостольской церкви с Рождеством и Богоявлением.